Zakład produkcyjny

Zakład produkcyjny stanowi podstawowy trzon naszej firmy. Dzięki niemu dbamy o jakość naszych produktów.

Posiadamy kompetentny personel i zaawansowany technicznie park maszyn.

Dysponujemy nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi i technologicznymi stworzonymi z myślą o wymagających Klientach ceniących dokładność oraz profesjonalizm rozwiązań.

Nad poprawną i sprawną realizacją zleceń produkcyjnych stały nadzór sprawuje doświadczony Kierownik produkcji, wspierany przez Kierownika zaopatrzenia, odpowiedzialnego za płynność dostaw materiałów oraz  odpowiedni poziom zapasów magazynowych.

Wszystkie elementy konstrukcyjne posiadamy dzięki współpracy z firmą COPAL. Daje to nam pewność produktów z najwyższej półki, sprawdzone oraz certyfikowane systemy.

Bardzo ważnym elementem naszej oferty są produkty odpowiadające za bezpieczeństwo ludzi.

Nasze produkty spełniają wymagania wynikające z przepisów krajowych oraz norm europejskich. Zależnie od wymaganego systemu oceny zgodności, ich parametry techniczne potwierdzamy certyfikatami i atestami wydanymi przez jednostki akredytowane. Fakt posiadania wyżej wymienionych certyfikatów potwierdza naszą odpowiedzialność i wiarygodność.

Polityka prywatności

Drogi Użytkowniku, Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności, gdzie wyjaśniamy, jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Akceptuję Więcej

Nie wspieramy Internet Explorer'a

Drogi Użytkowniku,
Nie zapewniamy wsparcia dla przeglądarki Internet Explorer. Niektóre elementy na stronie mogą wyświetlać się niepoprawnie.

Zachęcamy do zmiany przeglądarki na Google Chrome lub Firefox.

Zamknij