Przygotowujemy zabudowy balkonów i tarasówdla Klientów z Torunia i okolic. Wykonane przez nas konstrukcje nadają budynkom nowoczesnego designu, a dodatkowo powiększają przestrzeń użytkową. Zabudowana powierzchnia może być wykorzystywana przez cały rok, ponieważ ograniczenia w postaci silnego wiatru, opadów deszczu czy nadmiernie niskich temperatur nie stanowią problemu przy zastosowaniu nowoczesnych technologii termoizolacyjnych.

Dlaczego warto zabudować taras i balkon?

Zaletami zabudowy tarasów są:

  • ochrona zwierząt przed przedostaniem się na zewnątrz balkonu — to szczególnie ważna cecha dla tych, którzy mają koty lubujące się w wędrówkach. Dodatkowo zabudowa chroni również m.in. przed ptakami, które wijąc gniazda na balkonach i tarasach, robią sporo bałaganu;
  • liczne możliwości aranżacyjne — profile zabudowy możesz dobrać do stylistyki elewacji, aby elementy tworzyły spójną, stylową całość;
  • możliwość korzystania ze strefy relaksu przez cały rok — na zabudowanym tarasie czy balkonie możesz dowolnie dozować to, ile świeżego powietrza z zewnątrz dostaje się do zabudowanej części. Latem drzwi mogą być stale otwarte, a zimą zamknięte;
  • zwiększenie powierzchni użytkowej mieszkania lub domu — przy zastosowaniu odpowiednich profili izolacja zabudowy będzie na tyle dobra, że bez problemu stworzysz w niej całoroczną jadalnię czy gabinet.

Szklane zabudowy tarasów stanowią również dodatkową izolację termiczną budynków, realnie wpływając na obniżenie kosztów związanych z ogrzewaniem, a także są barierą akustyczną dla hałasów docierających z zewnątrz. Jeśli zależy Ci więc na komforcie, oszczędności i nowoczesnym wyglądzie mieszkania, skontaktuj się z nami.

Profile konstrukcyjne

Oferujemy szeroki wybór rozwiązań, które umożliwiają dobranie rodzaju zabudowy do potrzeb funkcjonalnych i budżetowych poszczególnych użytkowników. Przede wszystkim oferujemy zarówno profile zimne pod całą konstrukcję (nie zawierają izolacji termicznej, są bardziej ekonomiczną opcją) i te z przegrodą termiczną, które skutecznie chronią zabudowane obiekty przed utratą ciepła.

Systemy ramowe i bezramowe

Oferujemy również konstrukcje wyposażone w ramy i bezramowe. Oba rozwiązania są wygodne w użytkowaniu i nowoczesne. Systemy bezramowe dają jednak znacznie ciekawszy efekt wizualny, ponieważ widok na miasto czy ogród nie jest niczym ograniczony. W przypadku systemów ramowych widoczne są aluminiowe przegrody.

Drzwi przesuwne i przymykowe

Oferujemy szeroką personalizację zabudowy tarasów i balkonów, dlatego Klienci mogą również wybrać system zamykania drzwi. Przymykowe wymagają miejsca do rozchylania się skrzydeł drzwiowych, natomiast przy przesuwnych ten problem jest zniwelowany, dlatego takie skrzydła zaleca się w szczególności na niewielkich powierzchniach. Wykonujemy również szklane ścianki działowe, które optycznie powiększają przestrzeń i nadają wnętrzu elegancji.

Rodzaje wypełnienia

Oferujemy szeroki wybór możliwości wypełnienia konstrukcji:

  • szkło,
  • panel aluminiowy,
  • poliwęglan.

Rozwiązania występują w rozbudowanej gamie kolorystycznej, ponieważ do wyboru jest pełna paleta kolorów RAL.

Zapewniamy kompleksową obsługę. Przygotowujemy projekt realizacji oraz jego darmową wycenę, a także produkcję i montaż całego systemu oraz jego późniejszy serwis. Doradzamy w kwestii wyboru konkretnych rozwiązań, biorąc przy tym pod uwagę Twój gust i założenia budżetowe. Zapraszamy do współpracy.

Polityka prywatności

Drogi Użytkowniku, Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności, gdzie wyjaśniamy, jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Akceptuję Więcej

Nie wspieramy Internet Explorer'a

Drogi Użytkowniku,
Nie zapewniamy wsparcia dla przeglądarki Internet Explorer. Niektóre elementy na stronie mogą wyświetlać się niepoprawnie.

Zachęcamy do zmiany przeglądarki na Google Chrome lub Firefox.

Zamknij