Wykonujemy zabudowy balkonów i tarasów w Koszalinie oraz okolicznych miejscowościach. Montaż konstrukcji zwiększa estetykę i funkcjonalność zarówno obiektów mieszkalnych, jak i tych o charakterze usługowym czy biurowym.

Nowoczesna weranda stanowi dodatkową warstwę izolacyjną. Sprawia, że Twoje mieszkanie nie ma bezpośredniej styczności z niskimi temperaturami, wiatrem, deszczem czy śniegiem. Dzięki temu łatwiej zadbać o odpowiednio wysoką temperaturę w domu zimą oraz o jego mniejsze nagrzewanie się latem. Instalacja jest więc funkcjonalna, ponieważ pozwala Ci obniżyć bieżące rachunki związane z ogrzewaniem czy chłodzeniem budynku.

Przeszklenia są symbolem nowoczesnego budownictwa, dlatego za ich pomocą możesz zmodernizować już istniejące budynki i podkreślić charakter tych, które powstały niedawno. Zabudowa balkonu będzie również stanowiła dodatkową barierę akustyczną przed tym, co dzieje się na zewnątrz, co stanowi szczególnie ważny atut dla tych, których mieszkania czy domy znajdują się w pobliżu ruchliwych ulic.

Bezpieczny i czysty balkon

Na montaż przeszkleń często decydują się właściciele zwierząt czy rodzice małych dzieci. Zabudowa sprawia bowiem, że mogą łatwiej kontrolować, aby ci, którzy znajdują się pod ich opieką, nie przedostali na zewnątrz.

Konstrukcja chroni Cię również przed wizytami niechcianych gości na tarasie, balkonie. Ptaki wijące gniazda czy zwierzęta szukające jedzenia i przygód bywają uciążliwe, a przy okazji robią sporo bałaganu.

Jeśli mieszkasz przy ulicy o dużym natężeniu ruchu, na pewno zauważasz, że kurz i różnego rodzaju pyły osadzają się na elewacji. Aby zminimalizować skutki tego zjawiska chociaż w obrębie tarasu i balkonu, na których spędzasz czas, skorzystaj z naszej pomocy.

Zamontowana szklana zabudowa będzie barierą dla brudu, który z łatwością usuniesz z jej powierzchni. Jeśli tego potrzebujesz, wykonamy dla Ciebie również daszek szklano-aluminiowy, który będzie chronił balkon, taras przed deszczem czy słońcem.

Zabudowa na miarę Twoich potrzeb — personalizacja rozwiązań

Oferujemy szklane zabudowy tarasów, które są dostosowane do potrzeb Klientów — zarówno użytkowych, funkcjonalnych, jak i estetycznych. W związku z tym możesz wybrać:

1. Profil konstrukcyjny:

  • zimny — nie zawiera dodatkowej warstwy izolacyjnej,
  • z przegrodą termiczną — stanowi dodatkową warstwę izolacyjną pomiędzy ogrodem a zabudowywany tarasem czy balkonem.

Profil zimny jest opcją bardziej ekonomiczną, jednak ten ciepły pomaga zwiększyć oszczędności za ogrzewanie wnętrza budynku.

2. System:

  • ramowy — przeszklenia są od siebie oddzielone aluminiową ramą w wybranym kolorze,
  • bezramowy — konstrukcja składa się z przeszkleń, które tworzą spójną taflę.

Wybór konkretnego rozwiązania wpływa głównie na aspekt wizualny instalacji.

3. Drzwi:

  • przymykowe — zamykają się jak standardowe okna tarasowe,
  • przesuwne — przesuwają się w poziomie, umożliwiając rozchylanie na dowolną szerokość.

Drzwi przesuwne dobrze sprawdzają się szczególnie na małych powierzchniach. Te przymykowe wymagają bowiem miejsca, które będzie niezaaranżowane, ponieważ będą je zajmowały otwarte drzwi.

Oferujemy również wykonanie wypełnień zabudowy balkonu i tarasu z:

  • szkła,
  • panelu aluminiowego,
  • poliwęglanu.

Rozwiązania występują w szerokiej gamie kolorystycznej kolorów z palety RAL. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami. Doradzimy Ci, zaprojektujemy konstrukcję, wycenimy ją i zajmiemy się jej produkcją, montażem oraz serwisem. Zapraszamy do współpracy.

Polityka prywatności

Drogi Użytkowniku, Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności, gdzie wyjaśniamy, jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Akceptuję Więcej

Nie wspieramy Internet Explorer'a

Drogi Użytkowniku,
Nie zapewniamy wsparcia dla przeglądarki Internet Explorer. Niektóre elementy na stronie mogą wyświetlać się niepoprawnie.

Zachęcamy do zmiany przeglądarki na Google Chrome lub Firefox.

Zamknij