Wykonujemy zabudowy balkonów i tarasów w Bydgoszczy. Doradzamy w kwestii wyboru konkretnych rozwiązań, projektujemy instalacje i zajmujemy się ich montażem. Jesteśmy również producentem oferowanych rozwiązań, dlatego mamy pewność, że charakteryzują się wysoką jakością wykonania i dbałością o detale. Dzięki temu zyskujesz produkt na miarę swoich potrzeb i oczekiwań, który sprawi, że strefa relaksu w Twoim domu, mieszkaniu czy biurze stanie się bardziej funkcjonalna i nowoczesna.

Dlaczego warto wykonać zabudowę tarasu i balkonu?

Zabudowy tarasów i balkonów mają wiele atutów. Należą do nich m.in.:

 • nadanie budynkom nowoczesnego designu,
 • stworzenie dodatkowej bariery akustycznej przed tym, co dzieje się na zewnątrz,
 • ochrona elewacji przed kurzem, pyłem oraz szkodliwym oddziaływaniem warunków atmosferycznych,
 • optyczne powiększanie wnętrz przez ich otwarcie np. na ogród,
 • wolniejsze wychładzanie się wnętrza zimą i nagrzewanie się latem — nowoczesna weranda stanowi dodatkową formę izolacji termicznej,
 • możliwość korzystania ze strefy relaksu niezależnie od pogody i pory roku,
 • ochrona balkonu i tarasu ptakami oraz innymi zwierzętami.

Wszystkie te cechy sprawiają, że zabudowa tarasu czy balkonu podnosi komfort codziennego życia. W mieszkaniu będzie panowała cisza, ułatwiająca naukę, pracę czy wypoczynek. Konstrukcja sprawi też, że zyskasz dodatkowe pomieszczenie, które możesz zaaranżować na jadalnię czy gabinet pełne naturalnego światła i otwarte na ogród, miasto.

Zabudowa na miarę Twoich potrzeb — możliwości personalizacji

Wykonujemy zabudowy szklane, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb Klientów. Dzięki temu możesz wybrać profil instalacji, system, jej barwę, sposób otwierania się. Proponujemy również m.in. witryny aluminiowo-szklane, które montujemy w biurach i lokalach użytkowych, aby estetycznie rozdzielić przestrzeń, nie zmniejszając jej powierzchni i nie ograniczając dostępu do światła w poszczególnych strefach. Doradzimy Ci, jakie rozwiązania będą korzystne, uwzględniając zarówno budżet, jak i Twoje potrzeby.

Profil zimny i ciepły

Oferujemy profile:

 • zimne — nie zawierają warstwy izolacyjnej,
 • z przegrodą termiczną — zawierają przekładkę termiczną.

Wybierając profil, warto uwzględnić m.in. ekspozycję tarasu czy planowany budżet. Profile zimne są nazywane ekonomicznymi, ponieważ są tańsze niż te z wkładką termiczną, ale ma to również odzwierciedlenie w ich funkcjonalności: nie chronią tak zabudowanego wnętrza przed przenikaniem temperatury z zewnątrz, jak profile ciepłe.

Systemy ramowe i bezramowe

Oferujemy systemy:

 • bezramowe — w tym wypadku zabudowa tarasu składa się w pełni z oszkleń, które nie są od siebie oddzielone ramami;
 • ramowe — szyby są od siebie oddzielone ramami np. z aluminium.

Wybór konkretnego rozwiązania przekłada się głównie na aspekt wizualny.

Drzwi przymykowe i przesuwne

Oferujemy montaż drzwi:

 • przymykowych,
 • przesuwnych.

Najlepiej wybrać system, który będzie uwzględniał m.in. powierzchnię, jaką dysponujesz oraz Twoje założenia budżetowe. Drzwi przymykowe wymagają zaaranżowania miejsca na ich przesuwanie się, natomiast te przesuwne już nie.

Wypełnienia zabudowy tarasów

Oferujemy wykonanie wypełnień zabudowy balkonu i tarasu z:

 • szkła,
 • panelu aluminiowego,
 • poliwęglanu.

Rozwiązania występują w szerokiej gamie kolorystycznej — możesz wybrać dowolny kolor z palety RAL. Dzięki temu zabudowy nie tylko chronią wnętrze domu przed zimnem, wiatrem i deszczem, służą jako dodatkowe pomieszczenie użytkowe pełne światła, ale też tworzą spójną całość z Twoją wizją stylistyki domu i jego otoczenia. Zachęcamy do współpracy.

Polityka prywatności

Drogi Użytkowniku, Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności, gdzie wyjaśniamy, jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Akceptuję Więcej

Nie wspieramy Internet Explorer'a

Drogi Użytkowniku,
Nie zapewniamy wsparcia dla przeglądarki Internet Explorer. Niektóre elementy na stronie mogą wyświetlać się niepoprawnie.

Zachęcamy do zmiany przeglądarki na Google Chrome lub Firefox.

Zamknij