Zabudowa tarasu to doskonały sposób na to, aby stworzyć wyjątkowe miejsce do relaksu o każdej porze roku. Konstrukcja wykonana ze szkła tworzy skuteczną barierę przed czynnikami atmosferycznymi, zatem można spędzać czas na tarasie nawet podczas gorszej pogody, a jednocześnie nie ogranicza widoczności ogrodu.

Dlaczego warto zabudować taras?

Zabudowa tarasu skutecznie chroni przed zimnem, wiatrem czy opadami atmosferycznymi. Dzięki niej taras może być użytkowany nie tylko latem podczas pięknej pogody, ale również wtedy, gdy warunki na zewnątrz są gorsze, w tym nawet zimą. To doskonały sposób, aby w cieple, na wygodnym fotelu, podziwiać piękno krajobrazu. Dzięki zabudowie będziesz mógł korzystać z uroków przebywania na tarasie przez cały rok.

Zabudowany taras może stanowić dodatkowe pomieszczenie użytkowe w domu. Można wykorzystać je jako miejsce do relaksu, jadalnię, oranżerię czy nawet przestrzeń do codziennych ćwiczeń. Wiele możliwości w zakresie tworzenia konstrukcji tego typu obiektów pozwala na dostosowanie zabudowy do indywidualnych potrzeb.

Wiele możliwości zabudowy tarasu

Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu zabudowy tarasu w Bydgoszczy, Elblągu, Gdańsku, Toruniu i okolicach. Nasi klienci mogą wybierać spośród kilku wariantów zabudów, a wybór zależy od indywidualnych preferencji oraz specyfiki domu.

Konstrukcja może być wykonana w systemie profili zimnych (ekonomicznych) lub profili z przegrodą termiczną (tzw. ciepłych). Zabudowa tarasu może być też wykonana w systemie ramowym lub bezramowym. Można zdecydować się na drzwi przymykowe lub przesuwne.

Zapewniamy bardzo urozmaiconą ofertę wypełnień, w tym szkło, panel aluminiowy lub poliwęglan. Można też samodzielnie dobrać kolorystykę, która dostępna jest w pełnej palecie kolorów RAL.


Polityka prywatności

Drogi Użytkowniku, Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności, gdzie wyjaśniamy, jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Akceptuję Więcej

Nie wspieramy Internet Explorer'a

Drogi Użytkowniku,
Nie zapewniamy wsparcia dla przeglądarki Internet Explorer. Niektóre elementy na stronie mogą wyświetlać się niepoprawnie.

Zachęcamy do zmiany przeglądarki na Google Chrome lub Firefox.

Zamknij