Aluminium to od lat wysoko uznawany surowiec. Nie elektryzuje się, nie przyciąga kurzu, jest łatwy w utrzymaniu porządku i czystości. Ponadto charakteryzuje się lekkością, wysoką trwałością, stabilnością oraz odpornością na korozję. Dodatkowo materiał jest estetyczny i łatwy w konserwacji, a co najważniejsze jest bezpieczny dla ludzi, środowiska i ekologii, ponieważ w pełni podlega recyklingowi

Produkty o dokładnie takich cechach firma ALV-TOM dostarcza swoim Klientom.

ALV-TOM została założona w 2009 roku przez Tomasza Keslinka, który postanowił rozpocząć własną działalność w oparciu o zdobyte doświadczenie. To doświadczenie zdecydowało o wyborze profilu firmy, czyli produkcji nowoczesnej stolarki aluminiowej. Jesteśmy liderem w zabudowach balkonów i tarasów na terenie Trójmiasta, ale nie ograniczamy się tylko do tego rejonu.

Specjalizujemy się w produkcji i montażu konstrukcji aluminiowych.  Wykonujemy zabudowy ramowe i bezramowe z konstrukcji aluminiowo-szklanych oraz aluminiowo-poliwęglanowych dla budownictwa mieszkalnego oraz usługowego. Przeszklenia są wykonywane ze szkła lub poliwęglanu komorowego zgodnie z jego przeznaczeniem. Konstrukcje wyprodukowane są z aluminium o wybranym kształcie, dzięki czemu można ją dopasować dla nowoczesnej architektury. Takie realizacje dają większą powierzchnię przeszkleń, poprzez  nowoczesne wstawki na elewacji, nadają prestiżu budynku oraz unowocześniają jego wygląd. Stosujemy kolory z palety RAL dla paneli aluminiowych. Powłoki są trwałe, odporne na wilgoć, owady, gnicie i na szkodliwe działanie innych czynników zewnętrznych.

Realizujemy:

Polityka prywatności

Drogi Użytkowniku, Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności, gdzie wyjaśniamy, jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Akceptuję Więcej

Nie wspieramy Internet Explorer'a

Drogi Użytkowniku,
Nie zapewniamy wsparcia dla przeglądarki Internet Explorer. Niektóre elementy na stronie mogą wyświetlać się niepoprawnie.

Zachęcamy do zmiany przeglądarki na Google Chrome lub Firefox.

Zamknij